Mikael Eriksson Ki-Panel

Mikael Eriksson

VD

070-5892641

mikael.eriksson@kipanel.se

Per Johansson

Styrelsemedlem

070-944 99 30

per.johansson@kipanel.se

Johan Johnson

Regionchef / Säljare Stockholm

070-944 99 60

johan.johnson@kipanel.se

Peter Rasmussen

Regionchef / Säljare Helsingborg

070-944 99 02

peter.rasmussen@kipanel.se

Ekim Yilmaz

Regionchef / Säljare Göteborg

070-944 99 72

ekim.yilmaz@kipanel.se

Tom Sjöholm

Säljare Helsingborg

070-944 99 12

tom.sjoholm@kipanel.se

Erland Westerberg

Säljare

0709-44 99 88

ew@kipanel.se

Edvin Peciulis

Avdelningschef Totalentreprenad

070-944 99 99

edvinas.peciulis@kipanel.se

Therese Sporrong

Ekonomiansvarig

0709-44 99 92

therese.sporrong@kipanel.se

Timmy Astvik

Säljare / Projektledare Stockholm

070-944 99 13

timmy.astvik@kipanel.se

Bertil Nordkvist

Projektledare

070-944 99 32

bertil.nordkvist@kipanel.se

Gino Svensson

Projektledare

070-944 99 80

gino.svensson@kipanel.se

Andreas Neves Lundin

Projektledare

070-944 99 89

andreas.lundin@kipanel.se

Jenny Nilsson

Eftermarknad

070-944 99 04

jenny.nilsson@kipanel.se

Jan Strengenes

Serviceledare

070-944 99 11

jan.strengenes@kipanel.se

Jonas Thorzell

Projektledare

070-944 99 05

jonas.thorzell@kipanel.se

Lise-Lotte Norrblom

Projektledare

070-944 99 33

liselotte.norrblom@kipanel.se

Robin Sundberg

Projektledare

070-944 99 10

robin.sundberg@kipanel.se

Philip Hellberg

Projektledare

0709-44 99 83

philip.hellberg@kipanel.se

Fredrik Berra Persson

Service

Fredrik Wentzel

Produktionsmedarbetare

Håkan Eriksson

Service

Jonas Malmqvist

Produktionsledare

0730-89 99 40

jonas.malmqvist@kipanel.se

Lars Andersson

Produktionsmedarbetare

Mariusz Szleg

Montör

Mikael Bengtsson

Produktionsmedarbetare

Patric Gifting

Planerare

070-944 99 81

patric.gifting@kipanel.se

Patrik Mattson

Montör

Peter Alarik

Produktionsmedarbetare

Sam Svensson

Montör

Sebastian Tomaszewski

Montör

Thomas Karlsson

Montör

Tomas Karlsson

Montör

Tom Barden

Montör

Tomas Tomaszewski

Montör

Davood Shahbazi

Montör

Peter Gustavsson

Montör

Redmond Mayftaraj

Montör

Letar du efter Svalinn Group?
Gå till kontaktsidan för Svalinn Group

Mikael Eriksson Ki-Panel

Mikael Eriksson

VD

070-5892641

mikael.eriksson@kipanel.se

Per Johansson

Styrelsemedlem

070-944 99 30

per.johansson@kipanel.se

Jenny Nilsson

Eftermarknad

070-944 99 04

jenny.nilsson@kipanel.se

Therese Sporrong

Ekonomiansvarig

0709-44 99 92

therese.sporrong@kipanel.se

Letar du efter Svalinn Group?
Gå til kontaktsiden til Svalinn Group

Mikael Eriksson Ki-Panel

Mikael Eriksson

VD

070-5892641

mikael.eriksson@kipanel.se

Per Johansson

Styrelsemedlem

070-944 99 30

per.johansson@kipanel.se

Erland Westerberg

Säljare

0709-44 99 88

ew@kipanel.se

Jenny Nilsson

Eftermarknad

070-944 99 04

jenny.nilsson@kipanel.se

Jonas Thorzell

Projektledare

070-944 99 05

jonas.thorzell@kipanel.se

Bertil Nordkvist

Projektledare

070-944 99 32

bertil.nordkvist@kipanel.se

Lise-Lotte Norrblom

Projektledare

070-944 99 33

liselotte.norrblom@kipanel.se

Robin Sundberg

Projektledare

070-944 99 10

robin.sundberg@kipanel.se

Andreas Neves Lundin

Projektledare

070-944 99 89

andreas.lundin@kipanel.se

Peter Gustavsson

Montör

Tom Barden

Montör

Håkan Eriksson

Service

Hållnäsgatan 8
752 28 Uppsala


+46 18 780 5100

Johan Johnson

Regionchef / Säljare Stockholm

070-944 99 60

johan.johnson@kipanel.se

Timmy Astvik

Säljare / Projektledare Stockholm

070-944 99 13

timmy.astvik@kipanel.se

Patric Gifting

Planerare

070-944 99 81

patric.gifting@kipanel.se

Patrik Mattson

Montör

Redmond Mayftaraj

Montör

Sam Svensson

Montör

Radiovägen 22
135 48 Stockholm

070-944 99 60

Peter Rasmussen

Regionchef / Säljare Helsingborg

070-944 99 02

peter.rasmussen@kipanel.se

Tom Sjöholm

Säljare Helsingborg

070-944 99 12

tom.sjoholm@kipanel.se

Jan Strengenes

Serviceledare

070-944 99 11

jan.strengenes@kipanel.se

Gino Svensson

Projektledare

070-944 99 80

gino.svensson@kipanel.se

Tomas Tomaszewski

Montör

Fredrik Berra Persson

Service

Sebastian Tomaszewski

Montör

Mariusz Szleg

Montör

Depågatan 87
254 64 Helsingborg

018-7805100

Ekim Yilmaz

Regionchef / Säljare Göteborg

070-944 99 72

ekim.yilmaz@kipanel.se

Philip Hellberg

Projektledare

0709-44 99 83

philip.hellberg@kipanel.se

Davood Shahbazi

Montör

Tomas Karlsson

Montör

Thomas Karlsson

Montör

Backa Strandgata 15
422 46 Hisings Backa

+46 31 749 54 00

Peter Alarik

Produktionsmedarbetare

Jonas Malmqvist

Produktionsledare

0730-89 99 40

jonas.malmqvist@kipanel.se

Fredrik Wentzel

Produktionsmedarbetare

Mikael Bengtsson

Produktionsmedarbetare

Lars Andersson

Produktionsmedarbetare

Hållnäsgatan 8
752 28 Uppsala


+46 18 780 5100

Edvin Peciulis

Avdelningschef Totalentreprenad

070-944 99 99

edvinas.peciulis@kipanel.se

Letar du efter Svalinn Group?
Gå til kontaktsiden til Svalinn Group

Vill du bli en av oss? Kontakta oss nedan!

Oops! Something went wrong while submitting the form.